Tags:

Jakie meble pasują do naszego grilla?

2 komentarze

Ogród

Każdy z nas marzy o ogrodzie wykonanym czy nawiązującym do odmiennego stylu. Meble, na które zdecydujemy się do ogrodu, powinny w jakimś stopniu nawiązywać czy zgrywać się z tym głównym obiektem naszego zainteresowania czy nawet pożądania w okresie letnim. Szeroka oferta grillów powoduje, że nie jesteśmy dzisiaj skazani na korzystanie z plastikowych krzeseł z oparciem, jakie modne były jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiaj można zaszaleć.

Dobierz do preferencji

Przed zakupem warto zastanowić się nad stylem, w jakim chciało się posiadać ogród i w takiej kombinacji utrzymać jego całą aranżację. Możemy wybierać również wśród różnych rodzajów materiałów, z jakich będą wykonane nasze meble. Warto pamiętać jednak, aby wybierać rozwiązania raczej praktyczne – bo chociaż spotyka się w ogrodach kilkuosobowe kanapy, to jednak ich doczyszczenie po sezonie czy problemy, kiedy nagle przez kilka dni pada deszcz, są prawdziwym utrapieniem.

Jakość czy ilość?

W wyborze mebli do ogrodu nie powinniśmy się kierować ilością, ponieważ nie jest to w żadnym wypadku nasze drugie mieszkanie. Tutaj powinniśmy mieć jedynie najpraktyczniejsze rzeczy. Przyda się oczywiście wygodne miejsce dla kilku osób oraz stół, na którym pomieszczą się wszystkie smakołyki. Przyda się ciekawy parasol chroniący od nadmiernego słońca, huśtawka lub hamak – dostępny dzisiaj w wielu odmianach. Można postawić również niewielki barek czy ciekawie zaaranżowaną lodówkę do chłodzenia napojów lub stojak na wino.

2 komentarze

  1. Martyna

    My zawsze kupowaliśmy grilla osobno, a meble osobno. Nie zawsze co prawda wyglądało to najlepiej, ale cóż… Teraz będę już wiedzieć, na co zwracać uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *