Tags:

Szybkie i funkcjonalne urządzanie domków modułowych

2 komentarze

Domy

Coraz częściej stawiamy na rozwiązania szybkie oraz praktyczne – właśnie takie, jak domki modułowe, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom można wstawić nawet na skrawku wolnej przestrzeni. Zalety są oczywiste – posiada się własne cztery kąty, które z żadnej strony nie posiadają uciążliwych sąsiadów, a po wyjściu z niego macie od razu przestrzeń dla siebie. Umeblowanie takich mieszkań sprawia też zdecydowanie mniej kłopotu niż przygotowanie do mieszkania 60 metrów kwadratowych.

Jedynie najpotrzebniejsze elementy

Niewielkie przestrzenie wymuszają na nas sprytne rozwiązania oraz decydowanie się jedynie na te przedmioty, które faktycznie są nam potrzebne do szczęścia. Kuchnia nie musi być wystawna, wystarczą proste w formie: zlewozmywak, pralka wsunięta w kąt, średniej wielkości blat do przygotowywania posiłków, palnik i niewielki – może być składany do ściany alb zsuwany – stół. Przestrzeń kuchni, nawet jeśli jest niewielka, pozostaje wolna. Warto pamiętać o wstawianiu jedynie prostych, jasnych mebli, które będą przede wszystkim spełniały funkcje użytkowe.

Dużo na niewielkiej przestrzeni

Małe domki wymuszają na nas korzystanie z przemyślanych i sprytnych rozwiązań. To tutaj najlepiej sprawdzą się łóżka połączone z biurkami dla dzieci czy łóżka chowane w ścianę lub zakomponowane z jakiegoś rodzaju szufladami. Nowoczesne, proste w formie meble doskonale nadadzą się do urządzenia takiego mieszkania, szczególnie, jeśli będą kolorowe – nadadzą dodatkowego uroku miejscu.

2 komentarze

  1. Matylda

    Nie wiedziałam, że można mieszkać w takich śmiesznych domkach. Strasznie mi się podobają, ale jak dla mnie – przestrzeń zdecydowanie za mała.

  2. Wojtek

    Może to i faktycznie ciekawy pomysł na przerobienie chociaż kawałka starego domu na nowy, ale jednak nie zdecydowałbym się na takie mieszkanie. Dla rodziny chyba jednak jest za małe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *